Ájurvédská kosmetika Aryanveda

logo kosmetika Aryanveda

Každá žena touží být krásná, přitažlivá a zdravá. Současná kosmetika nabízí možnosti jak napravit různé nedostatky či si zachovat mladistvý vzhled například pomocí estetické chirurgie. Výsledky jsou sice viditelné ihned, ale je to dosti razantní zásah do organismu a také peněženky. Ájurvéda to dokáže také, bez bolesti a bez skalpelu, pomocí přípravků  ájurvédské kosmetiky.

Péče o pleť

Proč právě ájurvéda?

Ájurvéda je komplexní léčebný systém, který nemoci nejen léčí, ale hlavně jim předchází. Ájurvéda je slovo složené ze slov „aju“ – věk, délka života, „r“ – týkající se, a „véda“ – vědění a znalost. Přeložíme-li tato tři slov, znamená to „věda o životě“. Ájurvéda vznikla v Indii a je považována za nejstarší a nejucelenější léčebný systém na světě. Její podstatou je celistvost, jelikož se nezaměřuje pouze na nemoc a odstraňování jejich příznaků, ale jejímu předcházení. Ájurvéda je věda o životě, která se snaží navodit v těle harmonii a rovnováhu. Zahrnuje v sobě stravování, tělesná cvičení, pročišťování organismu, další podpůrné prostředky jako například masáže, meditace, relaxace, ájurvédskou kosmetiku – tak aby tělo, mysl i duch byly v maximálním souladu.

Ájurvédská kosmetika Aryanveda

Ájurvédská kosmetika pracuje na stejném principu. Základem krásného těla je jeho pravidelné pěstění. Pokožku, vlasy i nehty je třeba nejen napravovat při akutních stavech, ale zároveň o ni dlouhodobě pečovat a chránit ji. Ájurvédská kosmetika vychází ze starobylých receptur, které jsou prověřeny časem. Jde o vyvážené působení výtažků z ovoce, zeleniny, vzácných himálajských rostlin, minerálů a drahých kamenů. Ájurvédská kosmetika řady Aryanveda nabízí kompletní péči o pleť včetně přípravků na vlasy. Produkty jsou čistě přírodního složení, které vychází z letitých osvědčených tradic ájurvédy. Přirozenou cestou aktivují pleť a tím ji stimulují k regeneraci na všech úrovních. Aryanveda nabízí samostatné krémy v základní řadě, které je možné kombinovat podle typů pleti, a pak řadu exkluzivních pleťových setů neboli kúr. V kúře je řada výrobků ke kompletnímu ošetření pleti, obsahují i drahé kovy – zlato, diamant a stříbro, nazývané v ájurvédě elixíry mládí.

Základní filozofií ájurvédských výrobků je:

  • tělo se aktivuje tak, aby si pomohlo samo
  • hojení a náprava vychází z těla samotného
  • výsledky jsou více než uspokojivé a mají dlouhodobý efekt