Léto v plném proudu

V těchto dnech kdy se vysoké teploty střídají s bouřkami a spíše než chuť na větší fyzickou aktivitu máme potřebu relaxace u vody, je péče o pleť a pokožku těla o to více důležitá. V dnešní době nám je předkládáno, že je třeba se proti slunci chránit vysokými UV faktory v krémech a vlastně se slunci až tak velmi nevystavovat.

Nejsem ten, kdo povede polemiku, nad tím co se děje v kůži, pokud se chemické látky obsažené v krémech potkají se slunečními paprsky. Jen mi to připadá nepřirozené bránit se něčemu, co je pro nás tak důležité tak jako je slunce. Proto si asi více než v jiných obdobích uvědomuji důležitost jednání tzv. dle zdravého rozumu.

Péče o pleť

Pokud znám svou pleť a vím, co jí prospívá, přirozeně reaguji na vnější podmínky. Hydratační mléko aloe s medem je ideální pro rehydrataci nejen citlivé pleti ale můžete jej použít i pro celé tělo třeba po slunění. V tomto období není vhodné používat mastnější pleťové krémy přes den. Tyto  můžete volit na noc jako pěstící. Omlazující krém s pšeničnými klíčky, krém z kdoule nebo liftingový krém. Kombinací hydratačních mlék a tónovacího krému zajistíte pleti optimální péči přes den. Přirozeně pod tento krém můžete dát jakýkoli jiný lehčí krém např. k řešení pigmentací, které se na pleti v tomto období také mohou objevit.  Depigmentační krém nebo zlatý šafránový krém jako anti-age. Jejich lehká krémgelová struktura vám také dodá již zmíněnou, tolik potřebnou hydrataci. Pleťová tonika růže-levandule, nebo okurkové tonikum můžete použit nejen k dočištění pleti po odlíčení, ale také jako příjemný osvěžující obličejový sprej.

Kosmetika  Aryanveda

Pokud své pleti chcete dopřát opravdu intenzivní hydrataci, je ve Studiu Charme připravena hluboko hydratační ájurvédská kúra s diamantem, která má i výrazný liftingový efekt. Toto ošetření pleti obsahuje samozřejmě také masáž a to nejen obličeje a dekoltu, ale také hlavy.

Sortiment firmy Aryanveda obsahuje také opalovací krémy a mléka po opalování,stejně jako skvělý krém se zinkem, který je vhodný na  přecitlivělou pleť a jako první pomoc při lehkých formách slunečních spálenin.Všechny jmenované krémy jsou v prodeji ve Studiu Charme.

Miluji léto, slunce a krémy firmy Aryanveda. Skýtají totiž velmi mnoho variability jak je kombinovat přesně dle vašeho typu pleti, nebo dle  vaší konstituce v souvislosti s aktuálním obdobím v přírodě.

Opalovací mléko SPF 20
Opalovací mléko SPF 20
Hydratační mléko aloe s medem
Hydratační mléko aloe s medem
Omlazující krém s pšeničnými klíčky
Omlazující krém s pšeničnými klíčky
Regenerační krém s kdoulí
Regenerační krém s kdoulí
Tónovací výživný krém
Tónovací výživný krém
Depigmentační krém
Depigmentační krém
Tonikum růže-levandule
Tonikum růže-levandule
Okurkové tonikum
Okurkové tonikum
Zinkový krém
Zinkový krém

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny uvedené produkty lze zakoupit ve Studiu Charme.