Připravte své tělo na letní slunění

Začíná se blížit doba letních dovolených a většina z nás, tedy zejména žen, touží po krásném, zdravém a zároveň bezpečném opálení. Pleťová hydratační mléka, pleťové gelypleťové krémy s lehkou krémgelovou strukturou jsou v tomto období v péči o pleť samozřejmostí.

Kosmetika Aryanveda

Pleťový a tělový olej - mandlový
Pleťový a tělový olej – mandlový
Peeling pomeranč na pleť i tělo
Peeling pomeranč na pleť i tělo

Věnujme však pozornost také pokožce těla, aby i ona v tomto čase byla hydratovaná a udržela si jemnost, mladistvý vzhled a přirozenou barvu.

Pro hladkost kůže je vhodné začít tělovým pomerančovým peelingem. Naneste ho po celém těle a pomocí lufy, nebo jemného kartáče opeelingujte. Tento peeling můžete použít také na obličej, pokud máte však citlivou pleť či kuperózu, je vhodnější ho použít jen jako pleťovou masku, kterou po 15 minutách opláchnete. Po osprchování pokožku těla lehce vysušte a vetřete do ní olej. Je výborný na vyhlazení a zpevnění pokožky a působí také na celulitidu. Pleťový a tělový mandlový olej je skvělý především na suchou a citlivou pokožku, a je vhodné ho použít po opálení.

Opalovací mléko SPF 20
Opalovací mléko SPF 20
Opalovací mléko SPF 30
Opalovací mléko SPF 30

K opalování je výborné mléko na opalování SPF 20 nebo mléko na opalování SPF 30. Abyste udrželi krásný barevný tón kůže, po opalování použijte k mytí těla i obličeje mycí gel s 24 – karátovým zlatem – vyrobeným v nanotechnologii. Nevysušuje pokožku, udržuje barevný tón pleti, a v kombinaci se zmíněným mandlovým olejem se z opálení budete těšit velmi dlouho.

V letním období se také více vysušují vlasy. Aby i ony byly ochráněné, vyberte si z řady vlasových olejů ten, který bude vyhovovat právě těm vašim. Vlasové oleje působí na pokožku hlavy i na vlasy, a jsou nejen na ochranu, ale také na stimulaci růstu, proti padání vlasů či proti lupům.

Léto je doba relaxace a uvolnění. Věřím, že všechny uvedené výrobky podpoří tento čas a pomohou Vám vychutnat si všechny zážitky spojené s touto dobou.

Všechny produkty firmy Aryanvéda zakoupíte ve Studiu Charme.