Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

AJURVÉDSKÁ KOSMETIKA ARYANVEDA

 
 
Každá žena touží být krásná, přitažlivá a zdravá. Součastná kosmetika nabízí možnosti jak napravit různé nedostatky či si zachovat mladistvý vzhled například pomocí estetické chirurgie. Výsledky jsou sice viditelné ihned, ale je to dosti razantní zásah do organismu a také peněženky. Ajurvéda to dokáže také, bez bolesti a bez skalpelu, pomocí přípravků  ajurvédské kosmetiky.
 
 
 

PR0Č  PRÁVĚ  AJURVÉDA  ?

 
 
Ajurvéda je komplexní léčebný systém, který nemoci nejen léčí, ale hlavně jim předchází. Ájurvéda je slovo složené ze slov „aju“ – věk, délka života, „r“ – týkající se, a „véda“ – vědění a znalost. Přeložíme-li tato tři slov, znamená to „věda o životě“. Ajurvéda vznikla v Indii a je považována za nejstarší a nejucelenější léčebný systém na světě. Její podstatou je celistvost, jelikož se nezaměřuje pouze na nemoc a odstraňování jejich příznaků, ale jejímu předcházení. Ajurvéda je věda o životě, která se snaží navodit v těle harmonii a rovnováhu. Zahrnuje v sobě stravování, tělesná cvičení, pročišťování organismu, další podpůrné prostředky jako například masáže, meditace, relaxace, ajurvédskou kosmetiku – tak aby tělo, mysl i duch byly v maximálním souladu.
 

 
 
 

AJURVÉDSKÁ  KOSMETIKA  ARYANVÉDA

 
 
 
 
Ajurvédská kosmetika pracuje na stejném principu. Základem krásného těla je jeho pravidelné pěstění. Pokožku, vlasy i nehty je třeba nejen napravovat při akutních stavech, ale zároveň o ni dlouhodobě pečovat a chránit ji. Ajurvédská kosmetika vychází ze starobylých receptur, které jsou prověřeny časem. Jde o vyvážené působení výtažků z ovoce, zeleniny, vzácných himálajských rostlin, minerálů a drahých kamenů. Ajurvédská kosmetika řady aryanveda nabízí kompletní péči o pleť včetně přípravků na vlasy. Produkty jsou čistě přírodního složení, které vychází z letitých osvědčených tradic ajurvédy. Přirozenou cestou aktivují pleť a tím ji stimulují k regeneraci na všech úrovních. Aryanveda nabízí samostatné krémy v základní řadě, které je možné kombinovat podle typů pleti, a pak řadu exkluzivních pleťových setů neboli kúr. V kúře je řada výrobků ke kompletnímu ošetření pleti, obsahují i drahé kovy- zlato, diamant a stříbro, nazývané v ajurvédě elixíry mládí.
 

 
 
 
 

Základní filozofii ajurvédský výrobků je :

 

 

-tělo se aktivuje tak, aby si pomohlo samo

 

-hojení a náprava vychází z těla samotného

 

-výsledky jsou více než uspokojivé a mají dlouhodobý efekt

 


 

 

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode