Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

 
 
 

AJURVÉDSKÉ  KOSMETICKÉ KÚRY S DRAHÝMI  KOVY

 

 

Kúra se  zlatem 

 

 

Používání zlata pro léčivé účely a zkrášlování je známo od dávnověku. Již v Egyptě královna Kleopatra používala zlato jako nástroj pro udržení mladistvé pokožky a údajně spala ve zlaté masce každou noc. Ve starém Římě byly zlaté masti používané k léčbě kožních problémů. Ve starověké Číně bylo zlato klíčem k mládí a královna dynastie Ching používala na omlazující masáž obličeje zlatý váleček. I moderní výzkumy prokázaly, že zlato má antibakteriální účinky, podporuje transport molekul kyslíku přímo do kůže, ovlivňuje buněčné funkce, pomáhá oživovat a omlazovat pleť. Zlato podporuje také lymfatickou drenáž a krevní cirkulaci, což napomáhá odstraňování toxinů

 a pročišťování pleti. Všechny tyto procesy zlepšují normální funkce kůže, zvláště pak obnovu mladých buněk. Značka Aryanveda používá nejnovější technologie ve výrobě krémů – tzv.: nanotechnoligii. Částice jsou zmenšeny na tisícinu velikosti normální buňky a tím se lépe vstřebávají do pleti a zvyšují účinnost aktivních složek.

Tato jedinečná směs esenciálních olejů, bylinných výtažků a zlatých částic zachovává nejvyšší krásu.

 

 

 

Kúra se  stříbrem

 

 

Antibakteriální vlastnosti stříbra jsou vědou dokázané nejen v oblasti kosmetiky, ale také lékařství. Ionty stříbra na sebe naváží enzym nacházející se v buňkách bakterií a tím zabrání jejich množení. Stříbro reguluje vlhkost a tělesnou teplotu. Podporuje imunitní systém a působí proti virům. Tato kúra je ideálním detoxikačním ošetřením a pro svoje účinky je vhodná k použítí u problematické a aknózní pleti. Je výborná také pro pánské ošetření.

 

 

 

 

Kúra  s  diamantem

 

Diamanty jsou nejvíce ceněnými kameny.Traduje se, že dodává „pránu“ neboli životní sílu. Posiluje dlouhověkost. V péči o pleť je diamant užíván pro své silné protistárnoucí účinky. Pročišťuje pleť,posiluje strukturu a pomáhá oddálit známky stárnutí.Opravuje a zklidňuje poškozené buňky a poskytuje energii kožním buňkám..Zabraňuje vzniku pigmentových skvrn.

Revitalizuje pleť ve všech jejích vrstvách.Ve značce Aryanveda je samozřejmě zpracován v nanotechnologii.

 

 

Kúra  ,,Platinum,,

 

 

Tato jedinečná kosmetická kúra dostala svůj název zcela oprávněně.Firma Aryanveda v ní použila to nejlepší a nejčistčí co ajurveda nabízí.Bylinky a esence z nich, jsou v této kúře naprosto unikátní svým složením.Jsou zkombinované tak, že pomáhají čelit času, chrání přirozený půvab pokožky a zajišťují její jedinečný jas. Viditelně snižují proces  stárnutí pleti, výskyt pigmentových skvrn a známky rosacei. Regulují a revitaluzují pleť až do hloubky podkožních tkání. Mají velmi výrazný liftingový efekt.

 

 

 

AJURVÉDSKÉ SPECIÁLNÍ LIFTINGOVÉ KÚRY

 Papájová kúra   

 

 

 

 

                                                                                                

 

                                                                                             

 

 

Kůra s papájou je dalším kosmetickým ošetřením od Aryanvedy. Papaja obsahuje vitamíny A,E a C a působí proti pigmentacím. Vypnutá,vyživená a hydratovaná pokožka je výsledkem této proceduty. Kúra je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.

 

 

Perlová kúra           

 

 Perly mají regenerační a hydratační účinek. Extrakt z perel má navíc anti-ageingové a remineralizující vlastnosti. Když se částečka písku dostane do ulity, ústřice se začne bránit tím, že ji pokryje vápníkem a později střídavě konchiolínem, aby vytvořila perlu. Pleť potřebuje vápník na zvýšení metabolismu a konchiolín, bohatý na aminokyseliny, pomáhá zadržovat vlhkost pokožky. Perly, které se používají v kosmetice, pocházejí ze vzácných ústřic. Trvá až pět let, než dosáhnou požadované velikosti tři milimetry. Ošetření urychluje a podporuje buněčnou regeneraci, redukuje produkci melaninu a posiluje přirozenou obranyschopnost. Kromě perlového prášku alantoinu a mléčných proteinů obsahuje tato kúra i bylinu punarnava, která má velmi výrazné liftingové,rozjasňující a omlazující účinky.

 

Kúra s výrazným liftingovým efektem s olejem z tresk

 
 

 

 

Kúra s liftingovým efektem vypíná a vyhlazuje vrásky a viditelně snižuje známky stárnutí. Základní bylinné složení je doplněno olejem

 z tresčích jater a kyselinou hyaluronovou. Což dokládá že firma Aryanveda se drží nejen osvědčených ájurvédských receptůr, ale spojuje tradici s trendovostí.  

 

 Každá kosmetická kúra trvá 80  minut, její součástí je hlubokorelaxační ajurvédská masáž obličeje, dekoltu, hlavy. V ceně kúry je také úprava obočí, barvení obočí, barvení řas, eventuelně epilace brady a horního rtu. 

 

 

 


 

 

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode