Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

AJURVÉDSKĚ  KOSMETICKÉ  OŠETŘENÍ  ARYANVEDA

 

 

Chcete zažít dokonalé uvolnění a nekonečné hýčkání, jehož výsledkem bude nádherná omlazená pleť? To vám splní Ajurvédské kosmetické ošetření unikátními přípravky v našem Studiu Charme. Dle vašeho typu pleti připravíme produkty a kosmetická ošetření, která budou jedinečná právě pro vaši pleť. Používáme ajurvédskou kosmetikukterá pomáhá zharmonizovat nejen tělo, ale také zklidnit mysl a tím povznést ducha. Himálajské byliny a esence z nich, obsažené v této kosmetice působí nejen na těle, ale i na energetických rovinách, kterých jsme součástí.

 
 Ájurvédské kosmetické ošetření
 

Celkové kosmetické ošetření - úpravu obočí, barvení řas, barvení obočí, odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizaci, hloubkové, čištění, masáž obličeje a dekoltu, masku obličeje a dekoltu, závěrečný krém.

 

Částečné kosmetické ošetření -úpravu obočí, povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, masku obličeje a závěrečný krém

 

 

 

 

Ajurvédská kosmetika

 

Ajurvédská kosmetika zná a dovede velmi šetrným a přirozeným způsobem odstranit veškeré problémy pleti. Pracuje s tělesnou energií a tlumí vlivy prostředí na organismus a zpomaluje stárnutí organismu. Využívá převážně bylinných nebo minerálních substancí. Pomocí ajurvédského kosmetické ošetření zastavuje předčasné stárnutí, vyhlazuje vrásky, detoxikuje, zklidňuje, uvolňuje a celkově harmonizuje. Ajurvédské kosmetické ošetření se liší od klasického kosmetického ošetření, skládá se z neustálého nanášení přípravků, které se postupně vmasírovávají do pokožky, spolu s masáží pleť regenerují a upravují co nejvíce tak, aby fungovala jako zdravá pleť. V ajurvédských bylinných krémech jsou ingredience namíchány tak, aby stimulovaly pleť k aktivaci jejich přirozených schopností. Ajurvéda má vypracovány postupy k ošetření pleti, dle jejího typu.

Můžete využít naší nabídky ajurvédské kosmetické ošetření pleti kosmetikou Aryanvéda v naší nabídce. Cílem tohoto ošetření je připravit vám krásný zážitek plný uvolnění načerpání nové energie a dobré nálady. I ta nejcitlivější a nejproblematičtější pleť se prozáří, přichází okamžité zlepšení stavu pleti, intenzivní regenerace na buněčné úrovni bez chemických látek. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Přirozenou cestou aktivují pleť a tím ji stimulují k regeneraci na všech úrovních. Aryanveda nabízí krémy v základní řadě rozdělené podle typů pleti, dále pak exkluzivní pleťové sety neboli kúry. Veškeré ingredience jsou zpracovávány moderními metodami, tzv. nanotechnologií zvyšující propustnost účinných látek do pokožky.  Účinky drahých kovů a drahých kamenů v těchto luxusních kúrách jsou díky tomu nejsilnější. 

 

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode