Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

MANIKÚRA - péče o ruce a nehty

Ruce jsou náš komunikační i pracovní nástroj a právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. Upravené ruce a nehty se v dnešní době již staly standardem pro mnoho žen. S profesionálně upravenými nehty konečně získají pocit, že jejich ruce vypadají přesně tak, jak si vždy přály. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty, nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. V našem studiu vám nabídneme nejvhodnější úkony podle stavu a potřeby vašich nehtů. Také pro vaši domácí péči vám ochotně doporučíme a podrobně vysvětlíme postupy včetně všech přípravků.

 

 

M A N I K Ú R A

 

 

 

Základní manikúra

 

- skládá se z opilování nehtů do požadovaného tvaru, nehtové lázně, ošetření okolí nehtu olejem, zatlačení nehtové kůžičky, ev. odstranění záděrek kolem 

nehtu. K výživě nehtu použijeme vhodnou regeneraci.

 

 

 

SPA manikúra

 

- k základní manikúře přidáme peeling rukou, výživnou masku a zábal .

Barevné lakování, francouzskou manikúru nebo dekorativní lak zhotovíme jak k základní, tak ke SPA manikúře.

 

 

P´Shine

 

 P´Shine je japonská metoda leštění přírodních nehtů vhodná pro většinu nehtových skupin. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtu. Včelí pyl a křemičitá hlinka se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se, nehet se optimálně prokrví, a tím je mu zabezpečen dostatečný přísun živin. Rozdíl je viditelný hned po první aplikaci, metodou dosáhneme tedy nejen vysokého lesku, ale také optimálního růstu nehtů. Ošetření je vhodné i jako regenerace po odstranění umělých nehtů. Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, je založeno na čistě přírodní bázi.

 

     

                                Gel lak  nebo Speed lak                                             

 

Novinkou v oblasti péči o nehty jsou gelové laky. Tato jedinečná technologie nepoškozuje přírodní nehet, neboť ten se v při ní nespilovává, jako je tomu u nehtové modelace, pouze se  lehce zdrsní, aby gelový lak dokonale přilnul. Gel lak se po té vytvrdí v UV lampě a zákaznice dochází cca za 30 minut s dokonale suchými nehty. Podle toho jak rychle nehet odrůstá, vydrží lak hruba 2 týdny. Pokud jej chcete obnovit, nebo sundat, speciální odlakovač rozruší strukturu gel laku a ten se  folijí k tomu určenou, přirozeně stahne z nehtu. Nehet se pak ošetří a opět se může nalakovat gel lakem, nebo klasickým lakem na nehty. Tato metoda je vhodná jak k manikúře tak pedikúře. 

Zcela nová technologie lakování nehtů...Speed laky....

Žádné pilování, žádné zdrsnění. Pouze úprava nehtů do požadovaného tvaru a dvě vrstvy laku vytvrzeného v UV lampě. Za patnáct minut odcházíte se suchými nehty.  Vhodné k manikúře i pedikúře.

 

 

 

 

   

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode