Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

 

Jak používat vlasové přípravky firmy Aryanveda

 
 

Jak používat vlasové přípravky firmy Aryanveda

 
 

Firma Aryanveda má v sortimentu několik typů přípravků k péči o vlasy a pokožku hlavy.Vlasové šampony, vlasové oleje a vlasové tonikum. Šampony obsahují i látky, které napomáhají šetrnému rozčesání, takže již nepotřebujete žádný kondicionér. K účinné péči je však vhodné použít i vlasový olej, ev. vlasové tonikum. Kůry s těmito přípravky jsou vhodné jak k prevenci a regeneraci, tak i jako podpora léčení konkrétního problému s vlasy či pokožkou hlavy. V případě prevence kombinaci všech tří produktů používejte 1x týdně, pakliže se jedná o podporu léčby, zvolte častější frekvence dle závažnosti či potřeby mytí vlasů, alespoň však 3x týdně. Do doby než se stav zlepší nebo problém úplně vymizí.

Na pokožku hlavy a do vlasů naneste potřebné množství oleje a nechte ho působit minimálně 20 minut. Pokud chcete pokožce a vlasům dopřát opravdovou ,,lázeň“, nechte olej působit několik hodin. Například během dne, když jste doma, nebo přes noc. Poté vlasy důkladně umyjte Vámi zvoleným vlasovým šamponem, dle toho jakou situaci s vlasy či pokožkou řešíte. Takto zvolíte i použitý vlasový olej. Po umytí pak do pokožky vetřete vlasové tonikum, lehce vmasírujete a již neoplachujete. V případě, že řešíte akutní stav např. vypadávání vlasů, používejte vlasové tonikum denně. Lehce ho vetřete do pokožky hlavy, neoplachujte a nechte zaschnout.

Několik typů kombince přípravků.

Padání vlasů – vlasový olej mandle – oliva, nebo bylinný olej, nebo vlasový olej kokos/jasmín

vlasový šampon s tea tree, nebo bylinný šampon

vlasové tonikum

Šedivění vlasů – vlasový olej amla- gold

vlasový šampon s výtažky z heny, nebo 

vlasové tonikum

Lupy – vlasový olej kokos/jasmín, nebo bylinný olej

vlasový šampon pomerančový,nebo vlasový šampon s tea tree

Přípravky firmy Aryanveda jsou skvělé pro svou variabilitu a tak jsem přesvědčena, že vy samy najdete kombinaci přesně pro Vás.

 

 

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode