Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

LÉTO  V  PLNÉM  PROUDU

 
Podle konceptu ajurvédyje určující dóšou pro období letních měsíců, pitta.Trvá zhruba do poloviny září a je složením elementů ohně a vody.
 
 
 

 

V těchto dnech kdy se vysoké teploty střídají s bouřkami a spíše než chuť na větší fyzickou aktivitu máme potřebu relaxace u vody, je péče o pleť a pokožku těla o to více důležitá. V dnešní době nám je předkládáno, že je třeba se proti slunci chránit vysokými UV faktory v krémech a vlastně se slunci až tak velmi nevystavovat.

Nejsem ten, kdo povede polemiku, nad tím co se děje v kůži, pokud se chemické látky obsažené v krémech potkají se slunečními paprsky. Jen mi to připadá nepřirozené bránit se něčemu, co je pro nás tak důležité tak jako je slunce. Proto si asi více než v jiných obdobích uvědomuji důležitost jednání tzv. dle zdravého rozumu.

Péče o pleť

Pokud znám svou pleť a vím, co jí prospívá, přirozeně reaguji na vnější podmínky. Hydratační mléko aloe s medem je ideální pro rehydrataci nejen citlivé pleti ale můžete jej použít i pro celé tělo třeba po slunění. V tomto období není vhodné používat mastnější pleťové krémy přes den. Tyto  můžete volit na noc jako pěstící. Olmazující krém s přeničnými klíčky, kréme z kdoule, nebo liftingový krém. Kombinací hydratačních mlék a tónovacího krému zajistíte pleti optimální péči přes den. Přirozeně pod tento krém můžete dát jakýkoli jiný lehčí krém např. k řešení pigmentací, které se na pleti v tomto období také mohou objevit.  Depigmentační krém , nebo zlatý šafránový krém jako anti-age. Jejich lehká krémgelová struktura vám také dodá již zmíněnou, tolik potřebnou hydrataci. Pleťová tonika růže-levandule, nebo okurkové toniku můžete použit nejen k dočištění pleti po odlíčení, ale také jako příjemný osvěžující obličejový sprej.

KOSMETIKA  Aryanvéda

Pokud své pleti chcete dopřát opravdu intenzivní hydrataci, je ve Studiu Charme připravena hluboko hydratační ajurvédská kůra s diamantem, která má i výrzný liftingový efekt.. Toto ošetření pleti obsahuje samozřejmě také masáž a to nejen obličeje a dekoltu, ale také hlavy.
Sortiment firmy Aryanvéda obsahuje také opalovací krémy a mléka po opalování,stejně jako skvělý krém se zinkem,který je vhodný na  přecitlivělou pleť a jako první pomoc při lehkých formách slunečních spálenin.Všechny jmenované krémy jsou v prodeji ve Studiu Charme.

Miluji léto, slunce a krémy firmy Aryanvéda. Skýtají totiž velmi mnoho variability jak je kombinovat přesně dle vašeho typu pleti, nebo dle  vaší konstituce v souvislosti s aktuálním obdobím v přírodě.

  

Všechny uvedené produkty lze zakoupit ve Studiu Charme.

 

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode