Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

                     Vítr fouká ze strnišť....                                

 

VÍTR FOUKÁ ZE STRNIŠŤ

 
Krém z kdoule

Tak by se dalo charakterizovat období přechodu mezi létem a zimou – podzim, a jeho průvodní dóšou je váta. V tomto čase, stejně jako na jaře, se doporučují očistné kůry. Důvodem je připravit tělo na nastávající zimu. Nejsme sice medvědi, kteří se chystají ke spánku, ale pravdou je že naše tělo si žádá lehké zpomalení, což většina z nás opět nevnímá. A tak se jako na jaře, objevují nachlazení, rýma, chřipky a podobná, onemocnění.

Deštivé počasí, vítr, chvíli sluníčko a opět déšť. Skoro mate pocit, že je duben, jen s tím rozdílem že teploty a slunné dny nebudou přibývat, ale ubývat.
Pro pleť a zejména citlivou počasí, které jí takzvaně dává zabrat. Šupinkuje, červená a vy si stejně jako na jaře říkáte ,,už je to tu zas“!

 

Aryanvéda

Aryanvéda doporučuje několik typů krému pro toto období. Zejména regenerační krém z kdoule. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Skvělý je též oblíbený Zinkový krém (k prodeji na provozovně), neboHojivý krém s kurkumou, který již cíleně dokáže řešit možné zánětlivé procesy, objevující se na pleti v tomto období.

Skvělým krémem pro toto období je také Výživný krém do firmy Himalaya Herbals, který je nyní také ve velkém rodinném balení o obsahu 150 ml.(k prodeji v provozově).
Choulostivou partií bývají ruce. Většina z nás ještě nenosí rukavice a když přijdete ze sychravého počasí do vyhřátého prostoru, pokožka na rukou většinou reaguje pálením, štípáním, zčervenáním. Vynikající ochranou je Vyživující krém na ruce, nebo Krém na ruce proti stárnutí.

Nejlépe je přijít přímo na kosmetické ošetření, odpočinout si, zrelaxovat a poradit se jaké krémy jsou právě pro Vás nyní vhodné k domácímu ošetření.

 
 

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode