Péče o ruce a nohy

Péče o ruce a nohyKaždá z nás pravidelně dbáme o svou tvář a vlasy, ale často zapomínáme, že stejnou pozornost bychom měli věnovat péči o ruce a nohy. Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby v oblasti pedikúry a manikúry. Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě vám poradíme s vhodností zvolených služeb, sdělíme všechny potřebné informace pro následný výběr, a doporučíme, co právě pro vás považujeme za nejvhodnější. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče. Naše služby péče o ruce a nohy vám také pomohou se zcela uvolnit od každodenního napětí. V klidném a diskrétním prostředí můžete během provádění našich služeb v klidu odpočívat. V příjemném prostředí si vyléčíte nejen nehty, ale také duši, je zde pro vás připraveno prostředí, které k relaxaci přímo vybízí.

Pedikúra

Péče o nohyPéče o nohy není pouhým kosmetickým ošetřením, ale je daleko více, představuje péči s cílem zdravé pokožky chodidel, které se musí vyrovnat s veškerou zátěží, již jsou vystavena. Kvalitní péče o nohy v podobě pedikúry neznamená jen zlepšení vzhledu vašich chodidel, ale i jejich zdraví. Upravené nohy jsou součástí celkového vzhledu. Navíc můžete předejít bolestivým onemocněním nohou, jakými jsou například suchá popraskaná pokožka, zarostlé nehty, kuří oka, otlaky. V naší nabídce na vás čeká základní pedikúra a SPA pedikúra. Vašim nohám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky.

Manikúra

Právě ruce jsou nejvíce namáhané prací a změnou teplot. Dopřejte jim proto zaslouženou péči v podobě profesionální manikúry. Kompletní péče o ruce a nehty zahrnuje upravené ruce a nehty, zdravý růst nehtů je ovšem potřeba udržovat, aby se nehty netřepily, nelámaly a neměly poškozenou kůžičku. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty, nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. V našem studiu vám nabídneme nejvhodnější úkony podle stavu a potřeby vašich nehtů.