Péče o ruce a nohy

Péče o ruce a nohyKaždý z nás pravidelně dbá o svou tvář a vlasy, ale často zapomínáme, že stejnou pozornost bychom měli věnovat také péči o ruce a nohy. Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízím rozmanité služby v oblasti pedikúry a manikúry. Prioritou mého studia je osobní přístup ke každému klientovi. Nejen při první návštěvě vám poradím s vhodností zvolených služeb, sdělím všechny potřebné informace pro následný výběr a doporučím, co právě pro vás považuji za nejvhodnější. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče. Mé služby péče o ruce a nohy vám také pomohou se zcela uvolnit od každodenního napětí. V klidném a diskrétním prostředí můžete během průběhu procedur v klidu odpočívat. V příjemném prostředí si vyléčíte nejen nehty, ale také duši. Je zde pro vás připraveno prostředí, které k relaxaci přímo vybízí.

Pedikúra

Péče o nohyPéče o nohy není pouhým kosmetickým ošetřením, ale je daleko více. Představuje péči s cílem zdravé pokožky chodidel, které se musí vyrovnat s veškerou zátěží, jíž jsou vystavena. Kvalitní péče o nohy v podobě pedikúry neznamená tedy jen zlepšení vzhledu vašich chodidel, ale i jejich zdraví. Upravené nohy jsou součástí celkového vzhledu. Navíc můžete předejít bolestivým onemocněním nohou, jakými jsou například suchá popraskaná pokožka, zarostlé nehty, kuří oka nebo otlaky. V mé nabídce na vás čeká základní pedikúra a SPA pedikúra. Vašim nohám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky.

Manikúra

Právě ruce jsou nejvíce namáhané prací a změnou teplot. Dopřejte jim proto zaslouženou péči v podobě profesionální manikúry. Kompletní péče o ruce a nehty zahrnuje upravené ruce a nehty, zdravý růst nehtů je ovšem potřeba udržovat, aby se nehty netřepily, nelámaly a neměly poškozenou kůžičku. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. V mém studiu vám nabídnu nejvhodnější úkony podle stavu a potřeby vašich nehtů.