Pedikúra

Studio Charme - pedikúraNohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla. Po většinu dne jsou uzavřeny v neprodyšných botách, potí se a mačkají v těsných dámských střevíčkách. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Vznikají tak nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Protože nás nohy poctivě nosí celý život, je důležité jim věnovat patřičnou pozornost. Upravené nohy jsou také nedílnou součástí celkového vzhledu. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče. Mnozí však péči o nohy včetně pedikérského ošetření podceňují a dochází tak u nich ke zbytečným defektům kůže a nehtů. Kvalitní péče o nohy v podobě pedikúry neznamená jen zlepšení vzhledu vašich chodidel, ale i jejich zdraví. Návštěva profesionála je velmi příjemná a lze ji považovat za druh relaxace, kdy můžete na chvíli vypnout, věnovat se sami sobě a zapomenout na každodenní starosti.

Proč chodit na pedikúru? Upravené nohy jsou součástí celkového vzhledu. Navíc můžete předejít bolestivým onemocněním nohou, jakými jsou například suchá popraskaná pokožka, zarostlé nehty, kuří oka či otlaky. V mé nabídce na vás čeká základní pedikúra a SPA pedikúra. Při základní pedikúře provádím klasické ošetření kůže, nehtů a nehtového okolí, popřípadě odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů a dalších potíží. Závěrečný krém aplikuji podle typu pokožky. SPA pedikúra kromě základní péče obsahuje peeling a zábal, který vyhlazuje pokožku a příznivě ovlivňuje krevní a lymfatický oběh. V zimním období používám k regeneraci teplý zábal nebo parafínovou masku. Díky tomu se z běžné pedikúry stane nevšední lázeňský zážitek, který vaše nohy skutečně ocení. Pravidelné pedikérské ošetření není tedy jen estetická záležitost, ale je důležité pro zdraví kůže, nehtů a nohou celkově. Vašim nohám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky.
 

Základní pedikúra

Klasické ošetření kůže, nehtů a nehtového okolí (popřípadě odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů a dalších potíží). Závěrečný krém aplikuji dle typu pokožky.

 

SPA pedikúra

Kromě základní péče obsahuje peeling a zábal plosek nohou, který vyhlazuje pokožku a příznivě ovlivňuje krevní a lymfatický oběh.

 

Lakování nehtů

Barevné lakování nebo francouzskou manikúru zhotovím jak k základní, tak ke SPA pedikúře.

 

Gel lak

Novinkou v oblasti péče o nehty jsou gelové laky. Tato jedinečná technologie nepoškozuje přírodní nehet, neboť ten se při ní nespilovává, jako je tomu u nehtové modelace, pouze se  lehce zdrsní, aby gelový lak dokonale přilnul. Gel lak se poté vytvrdí v UV lampě a zákaznice odchází za cca 30 minut s dokonale suchými nehty. Podle toho, jak rychle nehet odrůstá, vydrží lak zhruba 2 týdny. Pokud jej chcete obnovit nebo sundat, speciální odlakovač rozruší strukturu gel laku a ten se fólií k tomu určenou přirozeně stáhne z nehtu. Nehet se pak ošetří a opět se může nalakovat gel lakem nebo klasickým lakem na nehty. Tato metoda je vhodná jak k manikúře, tak k pedikúře.