Kdo o vás pečuje

Radka ŠípkováJmenuji se Radka Šípková a více než dvacet let si ke mně lidé chodí odpočinout. Starám se jim o pleť, ruce i nohy. Věřím, že tělo a duše spolu souvisí a tak tím že se ho dotýkám, pečuji také o ní.
Mým darem je nejen zručnost a cit pro tělo, ale také naslouchání vašim přáním a potřebám.
Společně s klientem tak najdeme optimální typ péče právě a jen pro něj.

Původně jsem vystudovala střední zdravotnickou školu. Pracovala jsem několik let jako zdravotní sestra. Od roku 2000 se však plně věnuji podnikání v kosmetických službách.

Vždy mě zajímaly alternativní přístupy a osobní rozvoj. Proto jsem se několik let věnovala výhradně ájurvédské kosmetice, která je jednou z účinných metod, jak zharmonizovat nejen pleť, ale také duši. Zároveň jsem deset let vedla tantrickou jógu a meditace pro ženy Mohendžodáro.

Hotel Bohemia Mariánské Lázně
OREA Spa Hotel Bohemia
v Mariánských Lázních

V průběhu času se měnila nejen místa působení Studia Charme, které je provozováno ve wellness hotelích, ale také typ zákazníka. Do lázní začalo jezdit hodně ruských klientů a ti vyžadovali kosmetiku s okamžitým efektem a také trendové metody. Po pravdě jsem poměrně konzervativní a nedůvěřivá k takzvaným novinkám. Až teprve před několika lety jsem se potkala s kosmeceutiky, které cílí na podporu a dodání kolagenu a peelingovými systémy, které výrazně omlazují pleť. Byla jsem velmi překvapená efektem produktů a také spokojeností klientů.
Tradice a současné trendy se mohou skvěle doplňovat.
A když má klient možnost si vybrat, tak služby působí profesionálněji.