Kdo o vás pečuje

Jmenuji se Radka Šípková a již 28 let se lidem starám o pleť, ruce a nohy. Věřím, že tělo a duše spolu souvisí a tak tím, že se ho dotýkám, pečuji také o duši.

Lidé ke mně chodí nejen pro kvalitní služby kosmetiky, pedikúry a manikúry, ale také si odpočinout a zrelaxovat.

Mým darem je zručnost, cit pro tělo a talent naslouchat vašim přáním a potřebám v této oblasti. Společně pak najdeme ten typ péče, který je vám vyhovuje.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a povolání zdravotní sestry mi dalo znalosti o těle. Můj zájem o vše alternativní se pak rozvinul v práci s přírodní kosmetikou a ajurvédskými produkty. Téměř deset let jsem také vedla tantrickou jógu a meditace pro ženy. To vše ovlivnilo můj život včetně toho profesního.

Řadu let bylo Studio Charme součástí wellness hotelů a zde klientela poptávala také klasické a trendové metody. Praxí se mi potvrdilo, že se všechny přístupy mohou doplňovat a podporovat. Klient má tak možnost výběru a moje práce je tak rozmanitá.

V současné době provozuji své služby v Institutu de Paris paní Moniky Černé. Jsem velmi vděčná za toto propojení, dává mi větší časovou flexibilitu a přátelské prostředí zde více rezonuje s mými životními hodnotami.

Věřím, že klienti tady budou spokojeni stejně jako já.