Kdo o vás pečuje

Jmenuji se Radka Šípková a téměř 25 let se lidem starám o pleť, ruce a nohy. Věřím, že tělo a duše spolu souvisí a tak tím, že se ho dotýkám, pečuji také o ni.

Lidé ke mně chodí nejen pro kvalitní služby kosmetiky, pedikúry a manikúry, ale také si odpočinout a zrelaxovat.

Mým darem je zručnost, cit pro tělo a také talent naslouchat vašim přáním a potřebám v této oblasti. Společně pak najdeme ten typ péče, který je vhodný právě pro vás.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a několik let jsem pracovala jako zdravotní sestra. Od roku 2000 se však plně věnuji podnikání ve službách.

Vždy mě zajímaly alternativní přístupy a osobní rozvoj. Proto jsem se několik let věnovala výhradně ajurvédské kosmetice, která je jednou z účinných metod, jak zharmonizovat nejen pleť, ale také duši. Zároveň jsem deset let vedla tantrickou jógu a meditace pro ženy Mohendžodáro a stále čerpám z těchto principů.

Do mého Studia Charme, které je od počátku provozováno ve wellness hotelích, přichází i hodně zahraničních klientů, a ti vyžadují kosmetiku s okamžitým efektem a také trendové metody. Popravdě jsem poměrně konzervativní a nedůvěřivá k takzvaným novinkám a tak mi chvíli trvalo, než jsem pochopila, že je dobré umět reagovat i na tyto požadavky. Zařadila jsem tak do svého portfolia i kosmeceutika, která cílí na podporu a dodání kolagenu a chemický peeling, který výrazně omlazuje pleť. Byla jsem velmi překvapená jejich efektem a také spokojeností klientů.

Také se mi z praxe potvrdilo, že alternativní, klasické i trendové metody se mohou skvěle doplňovat a podporovat.

Ve Studiu Charme klienti rovněž oceňují, že mají všechny tři služby – kosmetiku, pedikúru i manikúru – na jednom místě a pokud chtějí, tak v jeden čas.