Kosmetika, pedikúra, manikúra,masáže

PEDIKÚRA  - péče o nohy

 

Nohy jsou jednou z nejnamáhavějších částí lidského těla. Po většinu dne jsou uzavřeny v neprodyšných botách, potí se a mačkají v těsných dámských střevíčkách. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Vznikají tak nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Protože vás nohy poctivě nosí celý život, je důležité věnovat patřičnou pozornost. Upravené nohy jsou také nedílnou součástí celkového vzhledu. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče. Mnozí však péči o nohy včetně pedikérského ošetření podceňují a dochází tak u nich ke zbytečným defektům kůže a nehtů. Kvalitní péče o nohy v podobě pedikúry neznamená jen zlepšení vzhledu vašich chodidel, ale i jejich zdraví. Návštěva profesionála je velmi příjemná a lze ji považovat za druh relaxace, kdy můžete na chvíli vypnout, věnovat se sami sobě a zapomenout na každodenní starosti

Proč chodit na pedikúru? Upravené nohy jsou součástí celkového vzhledu. Navíc můžete předejít bolestivým onemocněním nohou, jakými jsou například suchá popraskaná pokožka, zarostlé nehty, kuří oka či otlaky. V naší nabídce na vás čeká základní pedikúra a SPA pedikúra. Při základní pedikúře provádíme klasické ošetření kůže, nehtů a nehtového okolí, popřípadě odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů a dalších potíží. Závěrečný krém aplikujeme podle typu pokožky. SPA pedikúra, která kromě základní péče nabízí peeling a zábal, který vyhlazuje pokožku a příznivě ovlivňuje krevní a lymfatický oběh. V zimním období používáme k regeneraci teplý zábal nebo parafinovou masku. Díky tomu se z běžné pedikúry stane nevšední lázeňský zážitek, který vaše nohy skutečně ocení. Pravidelné pedikérské ošetření není jen estetická záležitost, ale je důležité pro zdraví kůže nehtů a nohou celkově. Vašim nohám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky.

 

P E D I K Ú R A

 

 

 

Základní pedikúra

 

- provádíme klasické ošetření kůže, nehtů a nehtového okolí (popřípadě odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů a dalších potíží).

Závěrečný krém aplikujeme dle typu pokožky.

 

 

SPA pedikúra

 

- kromě základní péče nabízíme peeling a zábal polosek nohou, který vyhlazuje pokožku a příznivě ovlivňuje krevní a lympatický oběh. 

V zimním období používáme k regeneraci teplý zábal.

 

 

Depilace

 

 - dle přání zákazníka provádíme depilaci těla teplým voskem

(brazilská depilace není v nabídce Studia Charme)

 

 

Kontakt

Radka Šípková

sipkova37@seznam.cz

Adresa provozovny Studia Charme
Hotel SUN
Vrchlického 30/3
353 01 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Po 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Út 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
St 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 13.00 - 17.00
Pá 10.00 - 12:00 13.00 - 17.00
So, Ne, a státní svátky na objednávku

STUDIO CHARME
Mobil: (+420) 773 671 593
Recepce hotelu Sun: 355 320 620

Vyhledávání

Radka Šípková © Studio Charme

Vytvořeno službou Webnode