Manikúra

Studio Charme - manikúraLaky na nehtyRuce jsou náš komunikační i pracovní nástroj a právem si zaslouží pravidelnou péči o nehty a pokožku. Upravené ruce a nehty se v dnešní době již staly standardem pro mnoho žen i mužů. S profesionálně upravenými nehty konečně získávají pocit, že jejich ruce vypadají přesně tak, jak si vždy přáli. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. V mém studiu vám nabídnu nejvhodnější úkony podle stavu a potřeby vašich nehtů. Také pro vaši domácí péči vám podrobně vysvětlím postupy a doporučím všechny potřebné přípravky.
 

Základní manikúra

Skládá se z opilování nehtů do požadovaného tvaru, nehtové lázně, ošetření okolí nehtu olejem, zatlačení nehtové kůžičky, ev. odstranění záděrek kolem nehtu. K výživě nehtu použiji vhodnou regeneraci.

 

SPA manikúra

K základní manikúře patří navíc peeling rukou, výživná maska a zábal.

 

P-shine

P-shine je japonská metoda leštění přírodních nehtů vhodná pro většinu nehtových skupin. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtu. Včelí pyl a křemičitá hlinka se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se, nehet se optimálně prokrví, a tím je mu zabezpečen dostatečný přísun živin. Rozdíl je viditelný hned po první aplikaci. Touto metodou se dosáhne nejen vysokého lesku, ale také optimálního růstu nehtů. Ošetření je vhodné i jako regenerace po odstranění umělých nehtů. Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, je založeno na čistě přírodní bázi.
 

Lakování nehtů

Barevné lakování nebo francouzskou manikúru zhotovím jak k základní, tak ke SPA manikúře.

 

Gel lak

Novinkou v oblasti péče o nehty jsou gelové laky. Tato jedinečná technologie nepoškozuje přírodní nehet, neboť ten se při ní nespilovává jako je tomu u nehtové modelace, pouze se lehce zdrsní, aby gelový lak dokonale přilnul. Gel lak se poté vytvrdí v UV lampě a zákaznice odchází za cca 30 minut s dokonale suchými nehty. Podle toho, jak rychle nehet odrůstá, vydrží lak hruba 2 týdny. Pokud jej chcete obnovit nebo sundat, speciální odlakovač rozruší strukturu gel laku a ten se fólií k tomu určenou přirozeně stáhne z nehtu. Nehet se pak ošetří a opět se může nalakovat gel lakem nebo klasickým lakem na nehty. Tato metoda je vhodná jak k manikúře, tak k pedikúře.
 

Zesvětlení pigmentových skvrn

Peeling rukou

Viditelné zesvětlení až odstranění pigmentových skvrn na rukou pomocí peelingového systému Exuviance.