Manikúra

Laky na nehtyRuce jsou náš komunikační i pracovní nástroj a právem si zaslouží pravidelnou péči o nehty a pokožku. Upravené ruce a nehty se v dnešní době již staly standardem pro mnoho žen i mužů. S profesionálně upravenými nehty konečně získávají pocit, že jejich ruce vypadají přesně tak, jak si vždy přáli. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. Nabízím vám nejvhodnější metody péče podle stavu a potřeby vašich nehtů. Podrobně vám vysvětlím postupy také pro vaši domácí péči a doporučím všechny potřebné přípravky. Součástí manikúry může být také lak, gellak, P-shine, stejně jako regenerace po umělých nehtech nebo zesvětlení pigmentových skvrn na hřbetech rukou.
 

Základní manikúra

Skládá se z nehtové lázně, opilování nehtů do požadovaného tvaru, zatlačení nehtové kůžičky, ev. odstranění záděrek kolem nehtu, ošetření okolí nehtu olejíčkem. K výživě nehtu použiji vhodnou regeneraci.

 

SPA manikúra

K základní manikúře přidám ještě peeling rukou, výživnou masku se zábalem, krátkou lehkou masáž rukou a závěrečný krém.

 

P-shine

P-shine je japonská metoda leštění přírodních nehtů vhodná pro většinu nehtových skupin. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtu. Včelí pyl a křemičitá hlinka se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se, nehet se optimálně prokrví, a tím je mu zabezpečen dostatečný přísun živin. Rozdíl je viditelný hned po první aplikaci. Touto metodou se dosáhne nejen vysokého lesku, ale také optimálního růstu nehtů. Ošetření je vhodné i jako jedna z možných regenerací po odstranění umělých nehtů.
 

Lakování nehtů

Barevné lakování nebo francouzskou manikúru zhotovím jak k základní, tak ke SPA manikúře.

 

Gel lak

Je u žen dnes velmi žádaný. Tato technologie výrazně méně poškozuje přírodní nehet oproti nehtové modelaci gelem či akrylem. Nehet se zde nespilovává, pouze se lehce zdrsní, aby gelový lak dokonale přilnul. Gellak se poté vytvrdí v UV lampě a zákaznice odchází za cca 10 – 20 minut s dokonale suchými nehty. Podle toho, jak rychle nehet odrůstá, vydrží gellak zhruba 10 dní. Pokud jej chcete obnovit nebo sundat, speciální odlakovač rozruší strukturu gellaku a ten se fólií k tomu určenou přirozeně stáhne z nehtu. Nehet se pak ošetří a opět se může nalakovat gellakem nebo klasickým lakem na nehty. Tato metoda je vhodná jak k manikúře, tak k pedikúře a je vyhledávána především v létě.
 

Regenerace pro měkké, křehké nebo suché nehty, nehty po gellaku, gelu a umělých nehtech

Mnoho žen dnes také přichází s problémem měkkých nebo křehkých a suchých nehtů nebo když sundají umělé nehty. Přírodním nehtům a péči o ně se věnuji stejně dlouho jako pedikúře, tedy 28 let. Za tu dobu se vyvinuly technologie i materiály a s nimi také alergie na ně i další problémy s nehty na rukou včetně onemocnění, která se na nehtech rukou mohou projevovat. Manikérka není lékař, ale může vám vhodnou radou a přípravkem pomoci nastavit každodenní péči tak, až se z ní stane rutina, která vám s ozdravením nehtů pomůže. A to ať jde o péči přímo na nehtu nebo celkovou podporu, například doporučení vhodných vitamínů či minerálů.
 

Zesvětlení pigmentových skvrn

Peeling rukou

Viditelné zesvětlení až odstranění pigmentových skvrn na rukou pomocí peelingového systému Exuviance.