Manikúra

Studio Charme -  manikúraLaky na nehtyRuce jsou náš komunikační i pracovní nástroj a právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. Upravené ruce a nehty se v dnešní době již staly standardem pro mnoho žen. S profesionálně upravenými nehty konečně získají pocit, že jejich ruce vypadají přesně tak, jak si vždy přály. Manikúra je vhodná pro všechny, kteří pečují o své přírodní nehty, nebo potřebují své nehty zpevnit a dodat jim výživu. V našem studiu vám nabídneme nejvhodnější úkony podle stavu a potřeby vašich nehtů. Také pro vaši domácí péči vám ochotně doporučíme a podrobně vysvětlíme postupy včetně všech přípravků.

Základní manikúra

– skládá se z opilování nehtů do požadovaného tvaru, nehtové lázně, ošetření okolí nehtu olejem,
zatlačení nehtové kůžičky, ev. odstranění záděrek kolem nehtu. K výživě nehtu použijeme vhodnou regeneraci.

SPA manikúra

– k základní manikúře přidáme peeling rukou, výživnou masku a zábal.

Zesvětlení pigmentových skvrn

Péče o ruce a nohyPeeling rukou

Viditelné zesvětlení až odstranění pigmentových skvrn na rukou pomocí peelingového systému Exuviance.

Lakování nehtů

Barevné lakování nebo francouzskou manikúru zhotovíme jak k základní, tak ke SPA manikúře.

P’Shine

P’Shine je japonská metoda leštění přírodních nehtů vhodná pro většinu nehtových skupin. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtu. Včelí pyl a křemičitá hlinka se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se, nehet se optimálně prokrví, a tím je mu zabezpečen dostatečný přísun živin. Rozdíl je viditelný hned po první aplikaci, metodou dosáhneme tedy nejen vysokého lesku, ale také optimálního růstu nehtů. Ošetření je vhodné i jako regenerace po odstranění umělých nehtů. Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, je založeno na čistě přírodní bázi.

Gel lak

Novinkou v oblasti péči o nehty jsou gelové laky. Tato jedinečná technologie nepoškozuje přírodní nehet, neboť ten se v při ní nespilovává, jako je tomu u nehtové modelace, pouze se  lehce zdrsní, aby gelový lak dokonale přilnul. Gel lak se po té vytvrdí v UV lampě a zákaznice dochází cca za 30 minut s dokonale suchými nehty. Podle toho jak rychle nehet odrůstá, vydrží lak hruba 2 týdny. Pokud jej chcete obnovit, nebo sundat, speciální odlakovač rozruší strukturu gel laku a ten se  folií k tomu určenou, přirozeně stáhne z nehtu. Nehet se pak ošetří a opět se může nalakovat gel lakem, nebo klasickým lakem na nehty. Tato metoda je vhodná jak k manikúře tak pedikúře.